Hakkımızda

AKS Zemin Kaplama Sistemleri

Firmamız başlıca Akrilik zemin kaplama, epdm zemin kaplama, epoksi zemin kaplama, kapalı spor salonları, tenis kortları, basketbol sahaları, yürüme yolları, halı sahalar, çocuk parkları, hastahane zeminleri, okul zeminleri, otoparklar ve fabrikalar gibi sosyal ve endüstriyel alanların zemin sistemleri, altyapı sistemleri ve bakım ve onarımı konusunda hizmet vermektedir.

Sektöre yaklaşık 20 yılını vermiş, sayısız projeye imza atmış olan ekibmizle birlikte sizlere hizmet sunarken uygulamacı firma olmanın verdiği avantajla yola çıkmaktayız. Projelerinizde aracı olmadan direkt sahada çözüm üretebilen ve sizlere ister sadece işçilik isterseniz anahtar teslim hizmet sunmaktayız.

Firmamız sizlerin istekleri doğrultusunda çözüm odaklı çalışma anlayışı ile tüm koşullarda ve zeminlerde hizmet sunmaktadır.

Akrilik Spor Zemin Kaplama: Tenis Kortu Yapımı, Basketbol Sahası Yapımı, Voleybol Sahası Yapımı, Yürüme Yolu Yapımı.

Kauçuk EPDM Spor Zemin Kaplama: Tenis Kortu Yapımı, Basketbol Sahası Yapımı, Voleybol Sahası Yapımı, Yürüme Yolu Yapımı, Tartan Pist Yapımı, Çocuk Parkı Yapımı.

Karo Kauçuk Kaplama: Çocuk parkları, çocuk oyun alanları ve spor salonları zeminlerinde kullanılır.

Poliüretan – Self Leveling Spor Zemin Kaplama: Basketbol Sahası Yapımı, Voleybol Sahası Yapımı, Hentbol Sahası Yapımı, Çok Amaçlı Spor Salonu Yapımı, Kapalı Spor Salonu Yapımı.

+905555491883