Zeminler

Spor Zeminler

Akrilik Zemin Kaplama: Akrilik Zemin kaplamaları Uluslararası Tenis Federasyonun uygun görerek sertifikalandırdığı Hard Court olarak adlandırılan sert zemin sistemidir, başlıca kullanım alanları Tenis Kortu Yapımı, Basketbol Sahası Yapımı ve Voleybol Sahası Yapımı olmakla beraber yüreme yollarında ve kaymaz zemin elde etmek istenen alanlarda da kullanılabilir. Akrilik Zemin kaplama pürüzsüz beton ve Asfalt zeminler üzerine uygulanabilir.

EPDM Zemin Kaplama: Küçük yaş gruplarının kullanacağı spor alanları ve çocuk oyun alanlarında sıkça tercih edilen bir zemin kaplama sistemi dir. Özellikle yumuşak olması ile darbe emici özelliğe sahip olan EPDM kaplama ayrıca dekoratif, şık duruşu ve su geçirgen özelliği ile de sıkça tercih edilmekte dir. Beton yada asfalt zemin üzerine en aaz 13mm kalınlığında uygalanır.

Poliüretan Zemin Kaplama: Kapalı alan zemin kaplama sistemi Poliüretan zemin kaplama Basketbol Sahası Yapımı, Voleybol Sahası Yapımı, Hentbol Sahası Yapımı, Çok Amaçlı Spor Salonu Yapımın da kullanılan sistemdir. Sistem kolay temizlenebilirlik, geniş renk seçeneği ve muadili olan pvc kaplama gibi parça parça olmak yerine yekpare görünümüyle ön plana çıkmakta dır. Pürüzsüz beton zeminlerde ve kapalı alanlarda uygulanır.

Karo Kauçuk KaplamaÇocuk parkları, açık spor alanları zeminleri ile birlikte son yıllarda fitness salonlarının da sıkça kullandığı karo kauçuk sistem monte-demonte özelliği, mukavemet gücü ve dayanımı ile birlikte ekonomik olması ile de ön plana çıkmaktadır. Hızlı ve basit uygulanabilir olmasıda bu sistemin tercih edilmesinde etkindir.

Epoksi Zemin Kaplama: Epoksi zemin kaplama yelpazesi oldukça geniş olmakla beraber başlıca Epoksi Kaplama ve Epoksi Boya olarak ayrılabilir. Kaplama sistemi kendi içinde dekoratif, pürüzsüz, şeffaf, antistatik ve anti bakteriyel gibi başlıca sınıflara ayrılabilir. En doğru sistem için ihtiyaç, talep ve maliyet etkinleri hesaplanabilir. Kapalı ve açık alanlarda rahatlıkla uygulanabilir.

+905555491883